پرش به محتوا

سامسونگ گلکسی واچ ۴ را بدون آداپتور روانه‌ی بازار می‌کند

سامسونگ اعلام کرد به زودی برای ساعت‌های هوشمند تولیدی این شرکت سیستم عامل WearOS گوگل را جایگزین سیستم عامل تایزن (Tizen) می‌کند و در آینده‌ی نزدیک حداقل دو سری از ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ را با این سیستم عامل در بازار عرضه خواهد کرد که سامسونگ خودش نیز قرار است در توسعه‌ی آن با گوگل همکاری داشته باشد.

این ساعت‌های هوشمند تعداد ۴ دستگاه گلکسی ‌واچ هستند که در دو سری گلکسی واچ ۴ (Galaxy Watch4) و گلکسی واچ اکتیو ۴ (Galaxy Watch Active4) روانه‌ی بازار می‌شوند. این ساعت‌های هوشمند که تأییده‌ی 3C (تأییده‌ی اجباری چین) را دریافت کرده‌اند، از شارژ ۵ وات پشتیبانی می‌کنند اما آداپتور برق به همراه هیچ‌کدام از این ساعت‌ها عرضه نمی‌شود. برای خرید عمده گوشی سامسونگ با ما در تماس باشید، یا از طریق ثبت نام در سایت اقدام کنید.

گلکسی واچ های سری 4

آیا سری گلکسی واچ به بازار جهانی عرضه می شوند؟

از قرار معلوم این ساعت‌ها در بازار چین عرضه می‌شوند زیرا معمولاً وقتی سامسونگ در آخر شماره مدل محصولی از عدد صفر (۰) استفاده می‌کند آن محصول را در بازار چین ارائه می‌دهد. آن طور که منبع خبر می‌گوید، SM-R860 شماره مدل گلکسی واچ اکتیو ۴ است که اندازه‌ی آن ۳۹ میلی‌متر است، SM-R870 شماره مدل بزرگ‌تر گلکسی واچ اکتیو ۴ با اندازه‌ی ۴۳ میلی‌متر است، SM-R880 شماره مدل گلکسی واچ ۴ با اندازه‌ی ۴۱ میلی‌متر و شماره مدل SM-R890 نیز برای گلگسی واچ ۴ با اندازه‌ی بزرگ‌تر است که ۴۵ میلی‌متر خواهد بود.

اولین مورد از این چهار ساعت هوشمند به تازگی موفق شده با باتری 247 میلی آمپر ساعتی تأییده‌ی 3C را کسب کند اما سه مورد دیگر به احتمال زیاد باتری‌های پرظرفیت‌تری خواهند داشت. متأسفانه سامسونگ تصمیم دارد همچنان از سرعت شارژ ۵ وات برای ساعت‌های تولیدی این شرکت استفاده کند که در این زمینه نه تنها هیچ بهبودی حاصل نشده بلکه دستگاه شارژر را نیز از داخل جعبه‌ی این محصولات حذف کرده است.

ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ جدید سامسونگ احتمالاً در مرداد ماه در کنار گوشی‌های هوشمند جدید تاشوی گلکسی زد (Galaxy Z) وارد بازار می شوند، اگرچه تاکنون در این باره هیچ خبر رسمی از طرف سامسونگ منتشر نشده است. برای خرید عمده ساعت های هوشمند در سایت ثبت نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.