پرش به محتوا

تولید آیفون 12 مینی متوقف می شود؟

اپل در سری آیفون 12 شروع به ایجاد نسخه‌های جدیدی  از این گوشی کرد که احتمال می‌رود این روند در سری آیفون ۱۳ که سال ۲۰۲۳ تولید خواهند شد نیز ادامه داشته باشد. با این حال، آیفون ۱۲ مینی اپل به آن صورت که انتظار می‌رفت، نتوانسته کارنامه‌ی چندان موفقی را ثبت کند و به همین دلیل گزارش‌ها احتمال توقف تولید آن را از سوی اپل مطرح می‌کنند.

به عنوان یک فروشنده گوشی آیفون، کدام رنگ هر مدل را بخریم که از فروش آن مطمئن باشیم؟ محبوب ترین و بهترین رنگ های آیفون برای خرید عمده را طبق آمار جهانی به شما معرفی کرده ایم.

توقف تولید آیفون 12 مینی در این فصل

در یک یادداشت تحقیقی که امروز صبح درباره‌ی برنامه‌های تولید سری 13 آیفون اپل برای نیمه دوم سال 2021 منتشر شد، TrendForce ادعا می‌کند که به تولید آیفون 12 مینی ۵.۴ اینچی به دلیل فروش ضعیف، در اواخر این فصل خاتمه داده می‌شود.

به عبارت دیگر، اپل برای همیشه به تولید آیفون 12 مینی خاتمه می‌دهد، البته این شرکت به فروش دستگاه‌های موجود خود در ماه‌های تابستان ادامه خواهد داد.  این دستگاه بدون هیچ گونه تأخیری هنوز در Apple.com و تا پیش از عرضه‌ی آیفون ۱۳ در شهریور ماه در دسترس قرار خواهد داشت.

اپل هنوز خبر پایان تولید آیفون ۱۲ مینی را به صورت رسمی تأیید نکرده، اما جی پی مورگان در یک یادداشت تحقیقی منتشر شده در بهمن ماه این موضوع را اعلام کرده است.

پایان تولید آیفون 12 مینی، که اپل تاکنون آن را تأیید نکرده، موضوع یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده از جی پی مورگان در بهمن ماه است که این موضوع را تأیید می‌کند و می‌گوید اپل در حال برنامه‌ریزی برای متوقف کردن تولید این گوشی در این فصل بوده است.

فروشندگان عزیزی که قصد دارند به تعداد کمتری از کسری پارس خرید کنند، لیست قیمت همکار موبایل را بررسی کرده و از طریق پنل یا شماره تلفن های موجود با ما تماس بگیرند.

توقف تولید آیفون مینی ۱۲ به این زودی، به این معنی است که این گوشی با فرا رسیدن ماه شهریور و ورود آیفون ۱۳ به بازار، به طور رسمی از خط تولید خارج خواهد شد. ضمن این‌که انتظار می‌رود که فروش آیفون ۱۲ پرو، آیفون ۱۲ پرو مکس و همچنین آیفون XR نیز متوقف شود.

این برنامه‌ی اپل باعث می‌شود که آیفون SE (2020)، آیفون 11، آیفون 12 و آیفون 13 اپل در فصل تعطیلات سال نو میلادی برای فروش در دسترس کاربران قرار داشته باشند.

اپل با وجود عملکرد ضعیف مدل فعلی از زمان عرضه، در حال برنامه ریزی است تا مدل آیفون ۱۳ مینی را جانشین آیفون ۱۲ مینی کند. این شرکت اکنون کاملاً به این موضوع پی برده که برای گوشی‌های نسل آینده، بیشتر روی تولید نسخه‌های بزرگ‌تر آیفون ۱۳ توجه داشته باشد.

در حال حاضر، در مورد آینده‌ی بلند مدت تولید مدل مینی تردیدهای بسیاری وجود دارد. گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل در سال 2022 نسخه ارزان قیمت پرچمدار ۶.۷ اینچی خود را جایگزین آیفون ۵.۴ اینچی خواهد کرد که احتمالاً با نام آیفون 14 مکس به بازار عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.