پرش به محتوا

سامسونگ Galaxy A20 و A30 در حال ارتقاء به اندروید 11 هستند

گلکسی A20 و A30s جدیدترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ هستند که می‌توانند به اندروید 11 به روزرسانی شوند. این دومین به‌روزرسانی مهم اندروید از زمانی است که به بازار عرضه شده‌اند و به احتمال زیاد آخرین نسخه آن نیز خواهد بود.

طبق گزارش سام موبایل، Galaxy A20 اکنون در روسیه به اندروید 11 به روزرسانی شده است. هیچ اشاره‌ای به One UI 3.1 نشده است، بنابراین ما نمی‌توانیم به‌روزرسانی این مورد را تایید یا رد کنیم، اما می‌دانیم که patch امنیتی ژوئن (وصله امنیتی ژوئن) نیز در این به‌روزرسانی گنجانده شده است.

سام موبایل ادعا می‌کند که Galaxy A30s در روسیه به Android 11 به‌روزرسانی شده است که شامل One UI 3.1 و patch امنیتی May (وصله امنیتی می) نیز می‌شود. این بدان معناست که Galaxy A30s به لطف Android 11 و One UI 3.1 از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید زیادی برخوردار خواهد شد.

علی‌رغم این واقعیت که به روزرسانی اندروید 11 در حال حاضر فقط در روسیه در دسترس است، با اطمینان می‌توانیم بگوییم که این به‌روزرسانی برای سامسونگ در روزهای آینده در کشورهای دیگر نیز امکان‌پذیر خواهد شد. برای کسانی که به طور خاص به دنبال این به روزرسانی‌ها هستند، نسخه میان افزار جدید Samsung Galaxy A20 A205FNPUUACUF1 در دسترس است. البته جدیدترین به روزرسانی Galaxy A30s، نسخه سیستم عامل A307FNXXU2CUF2 را دارد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.